Dětský ráj
Dárky
Osvětlení, svítidla
Párty a oslavy
Velkoobchod
Bytové doplňky
Vánoční dekorace
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Přihlaště k odběru novinek a akcí a získejte 100,- Kč na Váš nákup
 
 

Aktuality
Originální hodiny ARTI & MESTIERI Originální hodiny ARTI & MESTIERI

Nové originální hodiny z dílny italských designérů ARTI & MESTIERI. Vyrobeny z kovů a s kvalitním tichým hodinovým strojkem.

Dárkový porcelán Dárkový porcelán

Krásný i praktický dárek pro ženy, manželky, maminky i babičky. Pouze na DEKORACE.CZ - dárkový porcelán.

Dětské koberce kusové Dětské koberce kusové

DEKORACE.CZ je dovozcem pro kusové dětské koberce. Vybírejte z mnoha motivů, barev a velikostí váš dětský kobereček.

Originální dětský nábytek Originální dětský nábytek

Nový dětský nábytek v podobě postýlek, úložných boxů, skříněk a stolů, židlí a krabic na hračky.

Nové kuchyňské zástěry Nové kuchyňské zástěry

Jsme největší dovozce žertovných kuchyňských zástěr. Naskladněny nové druhy, ihned k odběru.

Kuchyňské doplňky Kuchyňské doplňky

Kuchyňské doplňky jsou praktickou dekorací do každé domácnosti. V nabídce najdete váhy, vše pro kávu i čaj a mnoho dalšího. Vše je SKLADEM. 


Články
Dárkový porcelán Dárkový porcelán

Hledáte ten pravý dárek aby se líbil, ale měl i své praktické využití? Přečtěte si článek na téma dárkový porcelán.

Dekorativní svícny Dekorativní svícny

Dekorativní svícny a svíčky s různými motivy jsou ideálním dárkem a ozdobou vašeho bydlení. DEKORACE.CZ přináší exclusivně tuto novinku do ČR. Více se dočte v článku dekorativní svícny.

Kuchyňské zástěry Kuchyňské zástěry

Vtipné kuchyňské zástěry jsou skvělým dárkem pro muže i ženu, na výběr sexy zástěry, ale také zástěry s klasickým gastronomickým motivem. Více na téma kuchyňské zástěry.

Obrazy, plakáty a obrázky Obrazy, plakáty a obrázky

Moderní obrazy a plakáty jako bytový doplněk pro vaše bydlení. Zajisté nejlepší ceny v ČR přímo od dovozců pouze na dekorace.cz. Čtěte také praktický článek vybíráme obrazy.

Umělé květiny Umělé květiny

Moderní umělé květiny a stromy jako živé. Velice kvalitní rostliny s přírodním kmenem s důrazem na detail a autentičnost. V nabídce oblíbené fikusy, palmy, stromy, pokojové květiny, ale také bambusy, kaktusy, nebo třeba kvetoucí stromy. Samozřejmostí je příslušeství květináče a vázy nejen pro umělé květiny. O vlastnostech a vlivu na člověka se dočtete v článku umělé květiny.

Světelný kabel Světelný kabel

Pro někoho světelný had, nebo světelná hadice, správně je světelný kabel. Díky němu vytvoříte nádhernou dekoraci vašeho domu, chaty, chalupy, nebo pensionu.

Mlhové a pokojové fontány Mlhové a pokojové fontány

Krásné dekorativní předměty, které navozují příjemnou atmosféru bydlení a zároveň slouží jako bytové doplňky či světelná dekorace pro relaxaci. To jsou mlhové lampy a pokojové fontány.

Dárkové poukazy - šeky Dárkové poukazy - šeky

Nevíte si rady s vhodným dárkem? Nebo se bojíte, že se netrefíte do stylu? Pro vás jsou  ideálním dárkem naše dárkové šeky a poukazy.

Samolepky na stěnu Samolepky na stěnu

Velice oblíbené a moderní samolepky na zeď, které vašemu bydlení vtiskne punc originálního designu.

Certifikáty Certifikáty

certifikát

Poslat přání Poslat přání

Pošlete Vašim blízkým přání k narozeninám či přání k svátku. Elektronické pohlednice jsou ZDARMA a Vaše blízké potěší. Můžete jim poslat také Vánoční přání, neboť Vánoce již klepou na dveře.

Bytové doplňky Bytové doplňky

Hledáte další vkusné dekorace do bytu? Navštivte eshop na Bytové doplňky, dekorace - La Déco.


Magazín
Magazín Dekorace.cz
HODNOCENÍ e-shopu

Doprava

Způsoby dopravy

   Dopravu volíte v průběhu objednávky. Při odběru nad 5000,- Kč s DPH je doprava ZDARMA. Pokud je v objednávce více jak 1 druh zboží, máte možnost zaškrtnout volbu: Rozdělení zásilky. Pokud je zaškrtnuto: Rozdělit zásilku, bude Vám zboží expedováno postupně tak, jak bude připraveno k expedici. V takovém případě bude poštovné hrazeno pro každou dílčí expedici. Pokud bude nutné v rámci dodržení hmotnostních a velikostních limitů dopravce rozdělit objednávku do více zásilek, bude účtováno dopravné ke každé zásilce zvlášť. O této změně bude zákazník informován a požádán o souhlas před odesláním zásilky. 
 
rozdělení objednávky
 
 
Pro dopravu zboží můžete vybrat následující způsoby:
 

1. Česká Pošta - balík do ruky - cena: 98,- Kč s DPH
Přepravní služba, která zboží doručí v až k Vám domů. Obvyklá doba dodání 1-3 dny.   
Pokud nebudete doma zastiženi, můžete si zboží vyzvednout na Vaší poště.

 

2. PPL kurýrní služba - cena: 85,- Kč s DPH
Přepravní služba, která doručí zboží až k Vám domů, do zaměstnání apod. Před doručením zásilky budete telefonicky kontaktováni. Obvyklá doba dodání 1 den. Dobírku u dopravce PPL je též možno kromě hotovosti uhradit platební kartou. 

 

3. Osobní odběr - cena: zdarma
Zboží si můžete vyzvednout přímo v naší prodejně na adrese: DEXYS s.r.o. Argentinská 26, Praha 7 - Holešovice. Výdejní hodiny jsou Po - Pá: 9:00 - 18:00. V případě potřeby je možné se domluvit na jiném čase individuálně po telefonické dohodě. Objednávku pak můžete zaplatit hotově, nebo kartou na místě.

POZOR! Je-li předmětem objednávky vánoční osvětlení nebo vánoční dekorace, upozorňujeme: zboží je nutno vyzvednout do 5 dnů od data přijetí emailu informujícího o možnosti vyzvednutí objednávky. U objednávek došlých v období 21.12. - 31.12. do 3 dnů. Delší zablokování zboží je možné pouze po individuální domluvě. Pokud si zboží v uvedeném termínu nevyzvednete, vaše objednávka nebude zrušena, ale pouze zanikne blokace zboží. V tom případě negarantujeme dodání kompletní objednávky.

 

   4. TOPTRANS - cena: individuální dle hmotnosti zásilky
   Paletová a balíková přeprava pouze pro obchodní partnery a pro objednávky nad 10 000,- Kč bez DPH.

 

5. PPL - Slovensko - cena: 250,- Kč s DPH
V případě objednávek ze Slovenska je doprava zajišťována službou PPL resp. slovenským partnerem, obvyklá doba doručení je cca 7 dnů. Vzhledem ke skutečnosti, že jde o mezinárodní přepravu, nemůžeme přesně určit, kolik dnů bude doprava trvat. Pro objednávky na Slovensko uveďte jako dopravce vždy PPL - Slovensko. U nadrozměrných zásilek s délkou 200 cm a více je doprava sjednávána individuálně, vyčkejte proto s platbou, dokud vám nebude sděleno skutečné dopravné.

 

6. Uloženka - cena: 35,- Kč s DPH
Zboží si můžete vyzvednout na odběrných místech HEUREKA POINT - Uloženka po celé ČR na níže uvedených adresách: Výdejní hodiny jsou dle každé pobočky, více info se dozvíte na heurekapoint.cz. O připravenosti zboží pro odběr budete informováni emailem a SMS. Objednávku pak můžete zaplatit hotově, nebo kartou na místě. Místa kde je možné objednávku vyzvednout:

Uloženka BRNO - Václavská 237/6, areál ICB vchod č. 9, Brno - město

Uloženka OSTRAVA - 28.října 1422/299, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky

Uloženka HRADEC KRÁLOVÉ - Náměstí 5. května 888, Hradec Králové

Uloženka OLOMOUC - Myslbekova 429/9, Olomouc – Nové Sady

Uloženka PLZEŇ - Koterovská 2039/114, Plzeň

Uloženka ČESKÉ BUDĚJOVICE - Novohradská 736/36, České Budějovice

Uloženka ÚSTÍ nad LABEM - Dlouhá 1/12, Ústí nad Labem

Uloženka ZLÍN - J. A. Bati 5645 (Budova 51), Zlín

Uloženka PRAHA 4 - 5. května 1109/63, Praha 4

Uloženka PRAHA 9 - Kolbenova 931/40b, Praha 9

Uloženka PRAHA 1 - Na Poříčí 23 (OD Bílá Labuť), Praha 1

Uloženka PRAHA 7 - Dělnická 643/40, Praha 7

Uloženka LIBEREC - Sousedská 599, Liberec

Uloženka BRATISLAVA (SK) - Lenardova 1260, Bratislava - Petržalka, Slovensko

 
 
 

Způsoby plateb

  Způsob platby volíte v průběhu objednávky. Platbu za zboží je možné provádět následujícími způsoby: 

 

1. Dobírka - cena: 30,- Kč s DPH
Platíte až při převzetí zboží. Při odběru nad 5000,- Kč s DPH je doprava ZDARMA.
Dobírku u dopravce PPL je též možno kromě hotovosti uhradit platební kartou.
 
2. Bankovní převod - PŘEDPLATBA - cena: zdarma
 
 
2.1. Bankovní převod z ČR - úhrada před odesláním zboží
Po vyplnění a odeslání objednávky Vám bude doručeno potvrzení objednávky, které obsahuje veškeré platební údaje: částka, konstantní symbol, variabilní symbol a číslo bankovního účtu. Uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno dle dostupnosti zboží. Na vyžádání Vám bude zaslána před platbou zálohová faktura. Konečnou fakturu obdržíte při dodávce zboží. Stálí velkoobchodní partneři mohou platit individuálně po dohodě na fakturu. Na objednávky nad 3 000,- Kč si prodávající vyhrazuje právo požadovat úhradu předem zálohovou fakturou. Pokud nebude platba v případě objednávky zálohovou fakturou uhrazena do 3 dnů od objednání, vyhrazuje si prodejce právo na storno objednávky.
 
 
2.2. Bankovní převod z SK v EUR - úhrada před odesláním zboží
Po vyplnění a odeslání objednávky Vám bude doručeno potvrzení objednávky v částkách v CZK. Pro platbu v EUR na slovenský bankovní účet bez poplatků vyčkejte na zaslání zálohové faktury v EUR dle aktuálního kurzu ČNB v den vystavení dokladu. Zálohová faktura obsahuje veškeré platební údaje: částka v EUR, konstantní symbol, variabilní symbol a číslo slovenského EUR bankovního účtu. Uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno dle dostupnosti zboží. Konečná faktura vám bude odeslána se zbožím. Pro slovenské objednávky podnikatelských subjektů - plátců DPH, ve kterých bude uvedeno platné DIČ, bude zálohová i konečná faktura vystavena bez 21% DPH. Pokud nebude platba v případě objednávky zálohovou fakturou uhrazena do 3 dnů od objednání, vyhrazuje si prodejce právo na storno objednávky.
 
 
 3. Hotově - cena: zdarma
Tuto možnost vybírejtou pouze pokud jste vybrali jako dopravu Osobní odběr. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží. Platit můžete u nás také platební kartou.
 
 
4. Hotově - Uloženka - cena: 15,- Kč s DPH
Tuto možnost vybírejtou pouze pokud jste vybrali jako dopravu Uloženka. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží na dané pobočce Uloženky - heurekapoint. Platit můžete v hotovosti, nebo platební kartou.