logo

Cedule

Říkáte si při pohledu na stěny svého domova, že jim něco chybí? Že jsou nějak prázdné a chtělo by to trochu dekorací? Napadlo vás, že by se tam mohly hodit například cedule? Cedule tvoří velmi netradiční způsob, jak můžeme stěny svého interiéru rychle a poměrně levně oživit. Jde o dekoraci, která zpestří i ten nejobyčejnější interiér.

Cedule různých tvarů, motivů i materiálů

Ačkoliv jde o něco netradičního, současně jde o něco elegantního – něco, s čím nikdy nic nezkazíte. Cedule si můžete vybírat jak podle materiálů, tak i podle vkusu na motivy či dle interiérového stylu, v němž je váš domov zařízen. Máte raději plechové kousky, které vašemu domovu dodají trochu toho vintage stylu, nebo dáte přednost magnetické klasice, kam si budete moct se svojí rodinou zapisovat vzkazy?

Oblíbený je plechové, ale i magnetické

Mezi velmi oblíbené druhy cedulí patří například retro plechové cedule, které jsou velmi nadčasové. Kromě cedulí do interiéru si můžete zakoupit i nějaké, které si pověsíte na vstupní dveře. Díky tomu získáte vkusnou dekoraci, která přivítá každého návštěvníka, který k vám zabloudí. Nebo jste snad milovníkem citátů a motivačních vět? Proč si jich pár nepověsit různě po bytě, kde vás budou po celý den nabíjet svojí pozitivní energií. Cedule však nemusíte kupovat jen do svého domova, můžete je použít jako vtipný dárek pro někoho jiného, do svého podniku apod.
Další kategorie:

Nejnovější produkty