logo

Drobné dekorace

I drobné dekorace dotváří kouzlo domova. Každý z nás se chce ve svém domě či bytu cítit jako doma. Co to znamená? Chceme se cítit pohodově, spokojeně, zkrátka tak, abychom mohli svém domu říkat domov. K vytvoření těchto pocitů nám mohou, mimo jiné, pomoci například i drobné dekorace. Právě dekorace jsou tím, co nám pomáhá s nastolením té správné atmosféry rodinné pohody. Když  navíc budete mít jako základ kvalitní nábytek, trochu zeleně, příjemné podlahy a hezkou výmalbu, neuděláte chybu! Na tomto místě se můžete setkat se všemi drobnostmi, které by vám mohly pomoci dotvořit váš interiér k dokonalosti. Patří sem například úchytky na nábytek, sošky, washi pásky, ale i zarážky na knihy.

Úchytky na nábytek

Pokud chcete, aby vaše skříně vypadaly během krátké chvíle naprosto jinak, stačí, když změníte úchytky, které na skříňkách jsou. Nebo jste sehnali straší skříň a rozhodli jste se pro její renovaci? I v tomto případě vám mohou nové úchytky pomoci vytvořit něco kouzelného.

Sošky

Sošky nemusí být jen něčím, čím zahlcovaly své domovy naše babičky. Právě naopak. Vkusná soška na jinak nepřezdobeném místě může vypadat velmi dobře. A je jen na vás, zda se váš interiér ponese v duchu venkovského, provensálského nebo třeba industriálního stylu.

Washi pásky

Washi pásky jsou snadným způsobem, jak ozdobit nejen svůj diář, ale i nábytek. Vybírat si můžeme z nejrůznějších motivů, ale i velikostí těchto pásek. Jsou velmi populární, co se týče zdobení diářů, sešitů, ale i nejrůznějších knížek.

Zarážky na knihy

Rádi čtete, ale nebaví vás neustále hledat místo, na které jste svoji knihu položili? Nemluvě o tom, že ve své knihovničce ji nenajdete, protože rozečtené kousky máte raději blíže u sebe? Právě pro vás by se mohly hodit zarážky na knihy, které můžete umístit jak na polici, kde vám vaše knihy hezky ohraničí, tak i na stůl.

Podkategorie

Nejnovější produkty

1 2 3 17