logo

Jarní dekorace

Jaro znamená očistu, něco nového, svěžest a také pořádný úklid domova. Proč si ale všechnu tuto práci nezpříjemnit krásnou novou jarní dekorací, která vašemu domovu dodá na kráse? Jaro s sebou přináší spoustu krásného. Mezi to patří i jarní dekorace, které našim domovům dodají na příjemné atmosféře a svěžesti. Jarní dekorace se vyznačují příjemnými a zářivými barvami i dekory. Zahrnují i květiny – ať už živé nebo umělé. Nemluvě o bytovém textilu či malých drobnostech, které váš domov rozzáří barvami. Mezi nejoblíbenější barvy dekorací nepatří jen ty zářivé, ale i pastelové. Ze vzorů si své místo najdou zejména ty květinové – ideální barvy jsou zelená s růžovou. Dále pak bílá a šedá v kombinaci s pastelovými barvami.

Květiny - živé i ty umělé jsou oblíbené

Stále více z nás se snaží o vytvoření koutku s rostlinami. A nezáleží na tom, zda jde o velkou zahradu nebo koutek na balkoně. Stačí, když si pořídíte několik skleněných váz, skleněných nádob, květináčů a truhlíků. A základ vaší mini zahrady v bytě je na světě. Nemluvě o tom, jak krásně se vám na takovou jarní zahrádku bude dívat. I nadále jsou však velmi oblíbené i umělé květiny, které mají dlouhou životnost. A že na ně sedá prach? To i na ty živé. Stačí, když je čas od času opláchnete. Tyto umělé květiny (často tulipány, růže a pivoňky) můžete omotat kolem zábradlí, dát do vázy, nebo třeba omotat kolem židle. Nezapomínejte však ani na velmi oblíbené jarní dekorace ve formě věnců na dveře. Ty kromě dveří můžete umístit i na stůl, nebo je pověsit na stěnu.

Jarní dekorace a zvířátka

Kromě květin se s jarem pojí samozřejmě i zvířata. Kromě zajíčků o Velikonocích jde zejména o ptáčky – a to ve všech možných podobách. Můžete si pořídit ptáčky na provázku, které někde zavěsíte. Nebo třeba ty, které postavíte na polici v obýváku. Fantazii se meze nekladou. Podobnou službu mohou dělat i motýli. Například drobní motýlci, které pomocí kolíčku připevníte k záclonám.
Další kategorie:

Nejnovější produkty