Černý budík s modrým LED displejem Gingko Cube Click Clock

Černý budík s modrým LED displejem Gingko Cube Click Clock
Černý budík s modrým LED displejem Gingko Cube Click Clock

PŘEJÍT DO OBCHODU

V jednoduchosti je krása, zvláště je-li zformována do moderní podoby. Budík s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení.

Budík, ač je malý, o to víc je chytrý – reaguje totiž na poklepání i tlesknutí. Jakmile na něj poklepete či tlesknete, zobrazí vám kolik je hodin, ale jakmile místnost utichne, budík se opět automaticky vypne. Probudí se zase ve chvíli, kdy zazvoní nastavený alarm, opět tlesknete nebo poklepete prsty. Pokud si nenastavíte permanentní zobrazování hodin, budík bude fungovat jen ve výše uvedeném, tak trochu maskovaném, režimu.

Budík je napájen buď přes 3 baterie, nebo USB kabel, který najdete v balení. Samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním v kuse. Takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele. Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu.


– Rozměry: 6,8 x 6,8 x 6,8 cm
– Vlastnosti: ukazatel časového formátu 12/24 hodin, data a teploty, automatická funkce snížení jasu cca mezi 21.00 až 7.00, budík reaguje na tlesknutí či poklepání – v ostatních případech, pokud není speciálně nastaveno, čas nezobrazuje
– Poznámka 2: alarm s trojím nastavením
– Materiál: MFD, dýha
– Poznámka: napájení přes 3 AAA baterie (nejsou součástí balení) nebo USB kabelu (součástí balení)

Černý budík s modrým LED displejem Gingko Cube Click Clock je k dostání v obchodě Bonami.cz za cenu 939 Kč.

Černý budík s modrým LED displejem Gingko Cube Click Clock vyrábí firma Gingko.

PŘEJÍT DO OBCHODU