Balkónový set MADEIRA2

Balkónový set MADEIRA2

7599 Kč

´Dnes jsme vybrali: Balkónový set MADEIRA2 od výrobce Sconto.cz - tento artikl je v tento okamžik s výjimečnou slevou za 7599 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 1645482
Do obchodu

Popis

Sconto.cz

Dnes jsme vybrali: Balkónový set MADEIRA2 od výrobce Sconto.cz - tento produkt máte na dosah ruky s extra slevou za 7599 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu.  Vy tak neplatíte nic navíc!

Balkónový set MADEIRA2 je praktický a atraktivní zároveň. Skládá se ze stolu a dvou křesel. Jeho největší výhoda je úspora prostoru, křesla můžete jednoduše zatlačit pod stůl a díky tomu ušetřit spoustu místa okolo. Deska stolu je vyrobena ze skla. Set MADEIRA2 se stane dokonalou součástí vašeho balkónu. Je dodáván včetně polstrů a ochranného obalu. Rám je vyrobený z práškově lakovaného hliníku a opleten polyratanem. Maximální nosnost je až 120 kg.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Balkónový set MADEIRA2

Balkónový set MADEIRA2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce