Béžové zahradní křeslo s výpletem LaForma Kubic

Béžové zahradní křeslo s výpletem LaForma Kubic

4802 Kč

´Oblíbený produkt Béžové zahradní křeslo s výpletem LaForma Kubic od top značky DesignovyNabytek.cz - tento artikl čeká na vás s unikátní slevou za 4802 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

SKU: 1703094
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Prestižní Béžové zahradní křeslo s výpletem LaForma Kubic co nám vyrábí DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete opatřit při časově omezené akci za 4802 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků.  No a to se jednoduše vyplatí.

Křeslo Kubic se vyjímá elegantním spojením eukalyptového dřeva s provazovým výpletem v béžové barvě. Lehce futuristické, přesto decentní designové křeslo Kubic je vhodné do každého interiéru i exteriéru. Přestože je materiál speciálně upravený tak, aby odolal venkovním podmínkám, doporučujeme křeslo v exteriéru přikrývat.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Béžové zahradní křeslo s výpletem LaForma Kubic

Béžové zahradní křeslo s výpletem LaForma Kubic

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce