Béžové zahradní lehátko s výpletem LaForma Kubic

Béžové zahradní lehátko s výpletem LaForma Kubic

17870 Kč

´Top produkt, Béžové zahradní lehátko s výpletem LaForma Kubic od předního výrobce DesignovyNabytek.cz - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnou cenu 17870 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

SKU: 1675701
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Hit z katalogu: Béžové zahradní lehátko s výpletem LaForma Kubic od top výrobce DesignovyNabytek.cz - tento hit pořídíte za téměř velkoobchodní cenu 17870 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum.  Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Lehátko Kubic se vyjímá elegantním spojením eukalyptového dřeva s provazovým výpletem v béžové barvě. Lehce futuristická, přesto decentní designové lehátko Kubic je vhodné do každého interiéru i exteriéru. Přestože je materiál speciálně upravený tak, aby odolal venkovním podmínkám, doporučujeme lenošku v exteriéru přikrývat.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Béžové zahradní lehátko s výpletem LaForma Kubic

Béžové zahradní lehátko s výpletem LaForma Kubic

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce