Bílá kovová zahradní židle LaForma Allegian

Bílá kovová zahradní židle LaForma Allegian

1960 Kč

´Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Bílá kovová zahradní židle LaForma Allegian s jakostní značkou DesignovyNabytek.cz - tento produkt dodáváme s VIP slevou pro každého za 1960 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

SKU: 1678554
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

No a tohle chcete: Bílá kovová zahradní židle LaForma Allegian od producenta DesignovyNabytek.cz - tento artikl nakupujte po slevě za 1960 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu.  Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Zahradní jídelní židle LaForma Allegian je originálním konceptem celokovového zpracování. Retro design tvoří skvělý základ pro designovou dokonalost a je zárukou kvality a nadčasovosti. Židli Allegian je možné využít v každém interiéru, ale díky použitým materiálům také v exteriéru.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Bílá kovová zahradní židle LaForma Allegian

Bílá kovová zahradní židle LaForma Allegian

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce