Bílá plastová zahradní židle LaForma Onha

Bílá plastová zahradní židle LaForma Onha

1862 Kč

´No a tohle chcete: Bílá plastová zahradní židle LaForma Onha s osvědčenou značkou DesignovyNabytek.cz - tento artikl je v tento okamžik s neuvěřitelnou slevou za 1862 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. No a to se jednoduše vyplatí.

SKU: 1675685
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Trhem osvědčený produkt, Bílá plastová zahradní židle LaForma Onha co odebíráme od výrobce DesignovyNabytek.cz - tento produkt máte na dosah ruky extra levně za 1862 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek.  Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Židle LaForma Onha je decentní a svým designem velice elegantní zástupce z řad kvalitního plastového nábytku. Její dominantou je motiv výpletu, který dodává židli nejen zajímavost, ale zejména vzdušnost, kterou oceníte především v horkých letních měsících. Díky svému provedení a použitým materiálům snadných na údržbu se hodí do všech druhů interiérů a exteriérů.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Bílá plastová zahradní židle LaForma Onha

Bílá plastová zahradní židle LaForma Onha

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce