Bílé závěsné světlo pro 4 žárovky Custom Form Popo

Bílé závěsné světlo pro 4 žárovky Custom Form Popo

9599 Kč

´Jedinečná nabídka, Bílé závěsné světlo pro 4 žárovky Custom Form Popo od známé značky Bonami.cz - tento produkt posíláme s VIP slevou pro každého za 9599 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 1381699
Do obchodu

Popis

Bonami.cz

V akci je Bílé závěsné světlo pro 4 žárovky Custom Form Popo od populární značky Bonami.cz - tento artikl je v tuhle chvíli za úžasnou cenu 9599 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu.  Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Rozsviťte si stylově ♥

Nebojte se extravagance. Toto originální světlo od značky Custom Form má šmrc, eleganci i nápad. Jak by taky ne! Návrháři si na tomto kousku dali opravdu záležet. U vás doma tak bude ze stropu svítit jedinečná designová lahůdka.

O značce Custom Form:

Správně si vybrat je také umění. Tímto heslem se řídí designová polská značka Custom Form. Za cíl si klade vnést do každého domova kvalitní a jedinečné kousky, které jsou do detailu navržené designéry a poctivě zpracovány polskými řemeslníky, kteří jsou mistry ve svém oboru.

Až 90 % výroby pochází z Polska a k vám domů se tak dostane produkt, který prošel rukami nejednoho šikovného řemeslníka. A rozhodně je z čeho si vybrat. Truhláři značky Custom Form kouzlí ze dřeva rozmanité stolky a židle, kterým dodávají jejich pohodlné sedáky a opěradla mistři čalouníci. Světla zase vyrábí zruční svářeči a elektrikáři a váš strop nebo stůl osvítí designová lampa, kterou si snadno oblíbíte pro její jedinečnost.

V Custom Form ví, že v hezky zařízeném domově se lépe žije, pracuje i odpočívá. Zařiďte si své doma krásným nábytkem a svítidly této perfekcionistické značky, která dává vyniknout kráse a působivosti polského designu.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Bílé závěsné světlo pro 4 žárovky Custom Form Popo

Bílé závěsné světlo pro 4 žárovky Custom Form Popo

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce