Černá kovová pohovka Acapulco 162 cm

Černá kovová pohovka Acapulco 162 cm

18161 Kč

´V akci je právě teď Černá kovová pohovka Acapulco 162 cm oblíbené značky DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete nechat dodat po slevě za 18161 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. No a to se jednoduše vyplatí.

SKU: 1675727
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Vaše oblíbené zboží, Černá kovová pohovka Acapulco 162 cm od kvalitního výrobce DesignovyNabytek.cz - tento produkt máte na dosah ruky po slevě za 18161 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám!  Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Pohovka Acapulco je odkazem na vesnici, která se v období 50. let minulého století stala vyhledávaným a oblíbeným místem nejen u slavných osobností (Jean-Paul Belmondo, Sylvester Stallone, Elisabeth Taylor a další). Na tuto tradici navazuje svým konceptem i tato pohovka ze slavné série produktů Acapulco. Její design v sobě mísí romantické představy, klidné prostředí a komfort. Je vhodná do interiéru a exteriéru, na zahradu, terasu apod. Stejně jako do Acapulca, i do této pohovky se budete rádi vracet.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Černá kovová pohovka Acapulco 162 cm

Černá kovová pohovka Acapulco 162 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce