logo
Černá nástěnná dekorace se siluetou města The Line Paris The Line

Černá nástěnná dekorace se siluetou města The Line Paris

790 Kč

Váš oblíbený produkt, Černá nástěnná dekorace se siluetou města The Line Paris s proslulou značkou The Line - toto zboží si můžete opatřit s extra slevou za 790 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

The Line

Nabídka pro vás: Černá nástěnná dekorace se siluetou města The Line Paris od známé značky The Line - tento artikl se na vás těší při časově omezené akci za 790.00 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Vy tak neplatíte nic navíc!

Suvenýr, vzpomínka, dárek, sen. To vše a mnohem víc v sobě spojuje nástěnná silueta Paříže od malé francouzské značky The Line. Celý koncept vznikl pouhou náhodou. Zakladatel Antoine Daniel objevil fotografii domovského města Marseille, kterou vyfotil jeho otec z moře při východu slunce. Hra světla a stínu vytvořila dala vyniknout budovám a celková scenerie Antoina uchvátila natolik, že se rozhodl ji zvěčnit ještě efektněji. Výroba je následovná. Po rozvahách uvnitř firmy se designéři z The Line vydají na cestu do nově zvoleného města, kde fotí jeho siluetu z různých úhlů a snaží se najít nejikoničtější pohled, který přesně zachycuje jeho atmosféru. Poté několik stovek snímků projde grafickým oddělením, které vytvoří výslednou linii. Následuje samotná výroba v dílně v blízkosti Marseille, kdy se z ocelových plátů vyřezává laserem motiv, který se následně nabarví matně černou barvou či pozlatí 24 karátovým zlatem. Výsledná silueta se pečlivě zabalí do papírové krabičky vyráběné z recyklovaného papíru v chráněné dílně. Takto elegantní kousek pak putuje k vám domů, kde vám bude připomínat líbánky, vaše studentské město nebo třeba vysněné místo. - Rozměry: 53.5 x 35 x 10 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 250 g - Materiál: ocel - Zavěšení: na hřebíčky (jsou součástí balení) - Poznámka k výrobě: vyrobeno ve Francii, blízko Marseille - Design: Francie - Poznámka: dodáváno v dárkovém recyklovaném obalu - Péče: otírejte vhlkým hadříkem

Černá nástěnná dekorace se siluetou města The Line Paris je k dostání za cenu 790 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Černá nástěnná dekorace se siluetou města The Line Paris The Line

Černá nástěnná dekorace se siluetou města The Line Paris

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce