Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Seymour

Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Seymour

4443 Kč

´Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Seymour od top značky DesignovyNabytek.cz - tento artikl se na vás těší s výjimečnou slevou za 4443 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

SKU: 1675697
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Vaše možnosti obohacující Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Seymour co odebíráme od výrobce DesignovyNabytek.cz - tento artikl doporučujeme za téměř velkoobchodní cenu 4443 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova.  Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Křeslo LaForma Seymour je zajímavé a od ostatních křesel odlišné svým provazovým výpletem, který vytváří paprskovité motivy. Díky této konstrukci je zajištěna vzdušnost, kterou oceníte především v horkých letních měsících. Křeslo je vhodné do každého interiéru, ale také exteriéru. Přestože je materiál speciálně upravený tak, aby odolal venkovním podmínkám, doporučujeme křeslo v exteriéru přikrývat.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Seymour

Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Seymour

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce