Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Stad

Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Stad

5358 Kč

´Top produkt, Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Stad co nám dodává DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete zakoupit v jedinečné akci za 5358 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

SKU: 1675695
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Trendy Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Stad od DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete zakoupit v bombastické akci za 5358 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu.  Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Křeslo LaForma Stad se od ostatních křesel ve své kategorii odlišuje provazovým výpletem. Ten vytváří příjemný paprskovitý motiv a je dostatečně pevný a zároveň příjemný. Díky této konstrukci je zajištěna vzdušnost, kterou oceníte především v horkých letních měsících. Křeslo Stad je vhodné do každého interiéru, ale i exteriéru. Přestože je materiál speciálně upravený tak, aby odolal venkovním podmínkám, doporučujeme křeslo v exteriéru přikrývat.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Stad

Černé zahradní křeslo s výpletem LaForma Stad

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce