Černé zahradní lehátko s výpletem LaForma Stad

Černé zahradní lehátko s výpletem LaForma Stad

11631 Kč

´Vynikající Černé zahradní lehátko s výpletem LaForma Stad s osvědčenou značkou DesignovyNabytek.cz - toto zboží zakoupíte v jedinečné akci za 11631 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Vy tak neplatíte nic navíc!

SKU: 1675696
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Výjimečné zboží, Černé zahradní lehátko s výpletem LaForma Stad od známého výrobce DesignovyNabytek.cz - tento hit seženete za perfektní cenu 11631 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás.  Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Lehátko LaForma Stad se od ostatních lehátek ve své kategorii odlišuje provazovým výpletem. Ten vytváří příjemný paprskovitý motiv a je dostatečně pevný a zároveň příjemný. Díky této konstrukci je zajištěna vzdušnost, kterou oceníte především v horkých letních měsících. Lehátko Stad je vhodné do každého interiéru, ale i exteriéru. Přestože je materiál speciálně upravený tak, aby odolal venkovním podmínkám, doporučujeme v exteriéru přikrývat.Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Všechny produkty od výrobce
Černé zahradní lehátko s výpletem LaForma Stad

Černé zahradní lehátko s výpletem LaForma Stad

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce