Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black

Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black, 42 x 42 cm

829 Kč

´Nabídka pro vás: Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black, 42 x 42 cm oblíbené značky Bonami.cz - toto zboží si můžete nechat dodat výhodně za 829 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 1668556
Do obchodu

Popis

Bonami.cz

Váš oblíbený produkt, Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black, 42 x 42 cm od producenta Bonami.cz - toto zboží zakoupíte levně za 829 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas.  Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Ručně vyrobený a ekologicky přátelský polštář značky Fab Hab je z pevně tkaného recyklovaného plastu a plněný měkkým polyester pro přidání pohodlí. Navíc je odolný také proti ohýbání se, UV záření a blednutí barev. Péče je velmi jednoduchá, stačí otřít hadříkem či opláchnout vodou a následně nechat vysušit na vzduchu.

Upozornění: Skutečné barvy a rozměry se mohou mírně lišit v důsledku výrobního procesu. Každý kus je totiž tvořen ručně a tak jde o opravdový originál. Druhá strana polštáře je bílá.

Všechny produkty od výrobce
Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black

Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black, 42 x 42 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce