Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black

Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black, 51 x 51 cm

899 Kč

´Vynikající Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black, 51 x 51 cm s pečetí kvality Bonami.cz - toto zboží si můžete koupit extra výhodně za 899 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 1668569
Do obchodu

Popis

Bonami.cz

Dnes je tady pro vás Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black, 51 x 51 cm značky Bonami.cz - toto zboží si můžete nechat doručit za mimořádně nízkou cenu 899 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás.  Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Ručně vyrobený a ekologicky přátelský polštář značky Fab Hab je z pevně tkaného recyklovaného plastu a plněný měkkým polyester pro přidání pohodlí. Navíc je odolný také proti ohýbání se, UV záření a blednutí barev. Péče je velmi jednoduchá, stačí otřít hadříkem či opláchnout vodou a následně nechat vysušit na vzduchu.

Upozornění: Skutečné barvy a rozměry se mohou mírně lišit v důsledku výrobního procesu. Každý kus je totiž tvořen ručně a tak jde o opravdový originál. Druhá strana polštáře je bílá.

Všechny produkty od výrobce
Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black

Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Kilimanjaro Black, 51 x 51 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce