Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Serowe Black

Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Serowe Black, 51 x 51 cm

899 Kč

´Jasný hit, Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Serowe Black, 51 x 51 cm značky Bonami.cz - toto zboží zakoupíte v perfektní akci za 899 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 1668554
Do obchodu

Popis

Bonami.cz

No a tohle chcete: Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Serowe Black, 51 x 51 cm od producenta Bonami.cz - toto zboží si můžete nechat poslat extra levně za 899 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům.  Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Ručně vyrobený a ekologicky přátelský polštář značky Fab Hab je z pevně tkaného recyklovaného plastu a plněný měkkým polyester pro přidání pohodlí. Navíc je odolný také proti ohýbání se, UV záření a blednutí barev. Péče je velmi jednoduchá, stačí otřít hadříkem či opláchnout vodou a následně nechat vysušit na vzduchu.

Upozornění: Skutečné barvy a rozměry se mohou mírně lišit v důsledku výrobního procesu. Každý kus je totiž tvořen ručně a tak jde o opravdový originál. Druhá strana polštáře je bílá.

Všechny produkty od výrobce
Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Serowe Black

Černo-bílý venkovní polštář Fab Hab Serowe Black, 51 x 51 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce