logo
Dekorativní zrcadlo Moon Butterflies

Dekorativní zrcadlo Moon Butterflies, 46 x 45 cm

529 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Dekorativní zrcadlo Moon Butterflies, 46 x 45 cm od předního výrobce Desire - tento hit můžete pořídit v časové omezené slevě za 529 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Desire

Trhem osvědčený produkt, Dekorativní zrcadlo Moon Butterflies, 46 x 45 cm od výrobce Desire - tento artikl pořizujte s neuvěřitelnou slevou za 529.00 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Máte rádi, když se v jedné věci míchá více funkcí naráz? Pak dekorativní zrcadlo přesně splní veškerá vaše očekávání. Jak napovídá sám název, jde o originální dekoraci,/b> která roztříští každou nudnou stěnu. A rovnou se v ní odráží celá místnost a díky zrcadlovému efektu vás nenechá jen tak v klidu.
Samotná aplikace zrcadla na zeď je velmi jednoduchá. Stačí jen setřít zadní lepivou stranu zrcadla a přilepit opatrně na stěnu. Zrcadlo není znovu snímatelné, takže jej nelze sundávat a lepit stále dokola. Tak vyberte to správné místo a šup do toho. - Rozměry: 45 x 46 cm (výška x šířka) - Materiál: plexisklo - Rozměry: 45 x 45 cm - Péče a údržba: otírejte prachovkou - Počet dílů v balení: 8

Dekorativní zrcadlo Moon Butterflies, 46 x 45 cm je k dostání za cenu 529 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Dekorativní zrcadlo Moon Butterflies

Dekorativní zrcadlo Moon Butterflies, 46 x 45 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce