DekorStyle Zahradní houpací síť s růžovými květy

DekorStyle Zahradní houpací síť s růžovými květy

719 Kč

´Oblíbený produkt DekorStyle Zahradní houpací síť s růžovými květy s proslulou značkou Houseland.cz - toto zboží si můžete nechat poslat v časové omezené slevě za 719 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 1647022
Do obchodu

Popis

Houseland.cz

Jedinečná nabídka, DekorStyle Zahradní houpací síť s růžovými květy co bereme od značky Houseland.cz - tento produkt nabízíme při právě probíhající akci za 719 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum.  Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Houpací síť s krásnými listy a růžovými květy na bledě růžovém pozadí se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a krásnými barvami, které navozují atmosféru rozkvetlé zahrady. Je to ideální místo pro váš relax na zahradě. Díky nosným dřevěným tyčím je montáž houpací sítě rychlá a snadná a odpočinek v ní velice pohodlný. Materiál kombinuje bavlnu a polyester.

Specifikace produktu:
Šířka: 80 cm
Délka: 200 cm
Celková délka: 280 cm
Materiál: 60% bavlna, 40% polyester, Dřevo
Barva: Pudrová růžová, Béžová, Zelená, Bílá

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
DekorStyle Zahradní houpací síť s růžovými květy

DekorStyle Zahradní houpací síť s růžovými květy

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce