Dřevěná zahradní barová židle LaForma Thor 108 cm

Dřevěná zahradní barová židle LaForma Thor 108 cm

6795 Kč

´Trhem osvědčený produkt, Dřevěná zahradní barová židle LaForma Thor 108 cm co nám vyrábí DesignovyNabytek.cz - tento produkt máte po jednoduché objednávce v sezónní slevě za 6795 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

SKU: 1677355
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

V akci je Dřevěná zahradní barová židle LaForma Thor 108 cm s pečetí kvality DesignovyNabytek.cz - tento produkt máte po jednoduché objednávce za výhodnou cenu 6795 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum.  Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Stylová zahradní barová židle LaForma Thor bude všem dělat jen samou radost. Jemné zpracování z eukalyptového dřeva a pletený sedák vytváří čistě přírodní kousek nábytku, který bude skvěle doplňovat vaši terasu, zahradu či interiér. Dejte si váš oblíbený drink, pohodlně se usaďte na barovou židli Thor a užívejte si krásu letních dnů. Příjemným bonusem jsou praktické područky a podnožka, které vnesou váš komfort na maximální úroveň.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Dřevěná zahradní barová židle LaForma Thor 108 cm

Dřevěná zahradní barová židle LaForma Thor 108 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce