Dřevěný zahradní barový stůl LaForma Sheryl 75 x 75 cm

Dřevěný zahradní barový stůl LaForma Sheryl 75 x 75 cm

10193 Kč

´Velmi oblíbený produkt Dřevěný zahradní barový stůl LaForma Sheryl 75 x 75 cm s pečetí kvality DesignovyNabytek.cz - tento produkt máte po jednoduché objednávce za skvělou cenu 10193 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

SKU: 1678288
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Jasný hit, Dřevěný zahradní barový stůl LaForma Sheryl 75 x 75 cm originální od labelu DesignovyNabytek.cz - tento hit můžete pořídit v časové omezené slevě za 10193 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum.  Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Zahradní barový stůl LaForma Sheryl je originálním konceptem z masivního eukalyptového dřeva. Čisté zpracování ze dřeva tvoří skvělý základ pro designovou dokonalost a je zárukou kvality a nadčasovosti. Stůl Sheryl je možné využít v každém interiéru a díky použitým materiálům také v exteriéru.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Dřevěný zahradní barový stůl LaForma Sheryl 75 x 75 cm

Dřevěný zahradní barový stůl LaForma Sheryl 75 x 75 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce