Dřevěný zahradní odkládací stolek LaForma Simja

Dřevěný zahradní odkládací stolek LaForma Simja

5097 Kč

´Nabídka pro vás: Dřevěný zahradní odkládací stolek LaForma Simja od předního výrobce DesignovyNabytek.cz - tento artikl se na vás těší za skvělou cenu 5097 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Už se těšíte na svoji objednávku?

SKU: 1678184
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

No tak tohle je gól: Dřevěný zahradní odkládací stolek LaForma Simja od populární značky DesignovyNabytek.cz - tento artikl je v tuhle chvíli s úžasnou cenovkou 5097 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás.  No a to se jednoduše vyplatí.

Zahradní odkládací stolek LaForma Simja je originálním konceptem masivního eukalyptového dřeva. Čisté zpracování ze dřeva tvoří skvělý základ pro designovou dokonalost a je zárukou kvality a nadčasovosti. Stůl Simja je možné využít v každém interiéru, ale díky použitým materiálům také v krytém exteriéru.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Dřevěný zahradní odkládací stolek LaForma Simja

Dřevěný zahradní odkládací stolek LaForma Simja

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce