Dřevěný zahradní stůl LaForma Sheryl 90 x 90 cm

Dřevěný zahradní stůl LaForma Sheryl 90 x 90 cm

9050 Kč

´Prvotřídní Dřevěný zahradní stůl LaForma Sheryl 90 x 90 cm od kvalitní značky DesignovyNabytek.cz - tento hit můžete pořídit v husté akci za 9050 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

SKU: 1678286
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

V akci je pouze tady Dřevěný zahradní stůl LaForma Sheryl 90 x 90 cm od top značky DesignovyNabytek.cz - tento hit získáte s úžasnou cenovkou 9050 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky.  Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Zahradní jídelní stůl LaForma Sheryl je originálním konceptem z masivního eukalyptového dřeva. Čisté zpracování ze dřeva tvoří skvělý základ pro designovou dokonalost a je zárukou kvality a nadčasovosti. Stůl Sheryl je možné využít v každém interiéru a díky použitým materiálům také v exteriéru.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Dřevěný zahradní stůl LaForma Sheryl 90 x 90 cm

Dřevěný zahradní stůl LaForma Sheryl 90 x 90 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce