ECG RB 010 Digitální radiobudík

ECG RB 010 Digitální radiobudík, bílá

359 Kč

´Poctivý výrobek, ECG RB 010 Digitální radiobudík, bílá od populární značky 4Home.cz - tento produkt nabízíme za jedinečnou cenu 359 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 880222
Do obchodu

Popis

4Home.cz

Trendy ECG RB 010 Digitální radiobudík, bílá od značky 4Home.cz - tento hit seženete po zlevnění za 359 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům.  Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Pořiďte si tento originální radiobudík v elegantním bílém provedení s LED displejem s bílým podsvícením, abyste už nikdy nezaspali! Budík má funkci SNOOZE – opakované buzení, funkci SLEEP a také funkci stmívání. Možnost nastavení 2 časů buzení a 10 FM předvoleb. Tento radiobudík je vybaven systémem záložního napájení, které v případě krátkého výpadku elektrické sítě uchová nastavení hodin a budíku. Do bateriového prostoru stačí vložit dvě AAA baterie. Pokud dojde k výpadku elektrické sítě a v přístroji jsou vloženy baterie, displej radiobudíku se vypne, ale hodiny jsou i nadále v chodu a uchová se i nastavení budíku. Vybité baterie vyměňujte obě současně za nové baterie stejného typu.

Všechny produkty od výrobce
ECG RB 010 Digitální radiobudík

ECG RB 010 Digitální radiobudík, bílá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce