logo
Fialová svíčka Baltic Candles Eco

Fialová svíčka Baltic Candles Eco, výška 20 cm

239 Kč

Výjimečné zboží, Fialová svíčka Baltic Candles Eco, výška 20 cm pocházející od značky Baltic candles - toto zboží si můžete nechat doručit v akci za 239 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Baltic candles

V akci je pouze tady Fialová svíčka Baltic Candles Eco, výška 20 cm od předního výrobce Baltic candles - tento produkt posíláme za téměř velkoobchodní cenu 239.00 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Pastelové odstíny dokonale dokreslují atmosféru relaxace. Ať už tuto svíčku vystavíte v harmonické ložnici nebo moderním obývacím pokoji ve stylu scandi, neutrální tóny budou ladit skvěle. Proč zvolit svíčky Baltic Candles? Krom elegance je hlavním argumentem bezpečnost. 1) Svíčky při hoření nestékají. Knot se pálením a odpařováním vosku, pomalu propadá svíčkou dolů, kde je pojistka, která zajistí, že knot neprohoří až na úplné dno. Svíčka se hořením jen nevýrazně zmenšuje a tvoří „tubus“ kolem knotu. 2) Plamen svíčky hoří přímo vzhůru (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkem správného uložení knotu, který je ve svíčce v dokonale rovně. Materiál svíčky: stearin (rostlinné a živočišné tuky) - Výška: 20 cm - Průměr: 7 cm - Doba hoření: 60 h - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita - Materiál svíčky: Stearin

Fialová svíčka Baltic Candles Eco, výška 20 cm je k dostání za cenu 239 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Fialová svíčka Baltic Candles Eco

Fialová svíčka Baltic Candles Eco, výška 20 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce