Garden Project Bílé čalouněné lehátko Arizona

Garden Project Bílé čalouněné lehátko Arizona

12349 Kč

´Radost přinášející Garden Project Bílé čalouněné lehátko Arizona od oblíbeného výrobce DesignovyNabytek.cz - tento artikl pořizujte s úžasnou cenovkou 12349 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Přejeme vám příjemné nakupování.

SKU: 1679626
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Zákazníky doporučované zboží, Garden Project Bílé čalouněné lehátko Arizona se známou značkou DesignovyNabytek.cz - tento hit seženete za téměř velkoobchodní cenu 12349 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost.  Přejeme vám příjemné nakupování.

Zahradní lehátko Arizona vás zaujme svým jednoduchým stylem, které hledá inspiraci v oblasti moderních trendů. Masivní hliníková podnož v příjemném barevném odstínu v kombinaci s látkovým čalouněním vás oslní svým moderním designem. Skvěle doplní každou zahradu, terasu, stejně tak interiér. 
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Všechny produkty od výrobce
Garden Project Bílé čalouněné lehátko Arizona

Garden Project Bílé čalouněné lehátko Arizona

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce