Garden Project Černé čalouněné lehátko Arizona

Garden Project Černé čalouněné lehátko Arizona

12349 Kč

´Hit z katalogu: Garden Project Černé čalouněné lehátko Arizona s trendy značkou DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete objednat v husté akci za 12349 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Už se těšíte na svoji objednávku?

SKU: 1679629
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Hit z katalogu: Garden Project Černé čalouněné lehátko Arizona co bereme od značky DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete nechat doručit v husté akci za 12349 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu.  Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Zahradní lehátko Arizona vás zaujme svým jednoduchým stylem, které hledá inspiraci v oblasti moderních trendů. Masivní hliníková podnož v příjemném barevném odstínu v kombinaci s látkovým čalouněním vás oslní svým moderním designem. Skvěle doplní každou zahradu, terasu, stejně tak interiér. 
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Všechny produkty od výrobce
Garden Project Černé čalouněné lehátko Arizona

Garden Project Černé čalouněné lehátko Arizona

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce