Garden Project Šedé čalouněné lehátko Arizona

Garden Project Šedé čalouněné lehátko Arizona

12349 Kč

´Prvotřídní Garden Project Šedé čalouněné lehátko Arizona s trendy značkou DesignovyNabytek.cz - tento produkt posíláme s VIP slevou pro každého za 12349 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

SKU: 1679631
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Unikátní Garden Project Šedé čalouněné lehátko Arizona se známou značkou DesignovyNabytek.cz - tento artikl je tady pro vás v bombastické akci za 12349 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame.  Přejeme vám příjemné nakupování.

Zahradní lehátko Arizona vás zaujme svým jednoduchým stylem, které hledá inspiraci v oblasti moderních trendů. Masivní hliníková podnož v příjemném barevném odstínu v kombinaci s látkovým čalouněním vás oslní svým moderním designem. Skvěle doplní každou zahradu, terasu, stejně tak interiér. 
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Všechny produkty od výrobce
Garden Project Šedé čalouněné lehátko Arizona

Garden Project Šedé čalouněné lehátko Arizona

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce