Garden Project Žluté čalouněné lehátko Arizona

Garden Project Žluté čalouněné lehátko Arizona

12349 Kč

´Hit z katalogu: Garden Project Žluté čalouněné lehátko Arizona od populárního výrobce DesignovyNabytek.cz - tento artikl pořizujte ve výhodné akci za 12349 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Neplaťte jinde víc než musíte.

SKU: 1679632
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Jedinečná nabídka, Garden Project Žluté čalouněné lehátko Arizona kvalitní značky DesignovyNabytek.cz - toto zboží zakoupíte v časové omezené slevě za 12349 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům.  Udělejte si radost.

Zahradní lehátko Arizona vás zaujme svým jednoduchým stylem, které hledá inspiraci v oblasti moderních trendů. Masivní hliníková podnož v příjemném barevném odstínu v kombinaci s látkovým čalouněním vás oslní svým moderním designem. Skvěle doplní každou zahradu, terasu, stejně tak interiér. 
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Všechny produkty od výrobce
Garden Project Žluté čalouněné lehátko Arizona

Garden Project Žluté čalouněné lehátko Arizona

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce