Hliníková pergola 3

Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá / polykarbonát Dekorhome Průhledná (čirá)

17512 Kč

V akci je pouze tady Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá / polykarbonát Dekorhome Průhledná (čirá) s proslulou značkou DekorHome.cz - tento produkt koupíte za bombastickou cenu 17512 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 1707223
Do obchodu

Popis

DekorHome.cz

Diskontní Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá / polykarbonát Dekorhome Průhledná (čirá) od známé značky DekorHome.cz - tento produkt prodáváme v neopakovatelné akci za 17512 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova.  Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná bílou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha je vyrobená z polykarbonátových dvoustěnných desek síly 6 mm ve třech barvách - čiré, mléčně bílé průsvitné (OPÁL) nebo kouřově hnědé (BRONZ). Z důvodu zajištění maximální kvality je použit kvalitní polykarbonát MARLON, který v ČR prošel náročným testy ve státem akreditovaných zkušebnách jako stavební materiál. Velkou výhodou tohoto modelu pergoly je to, že ji dodáváme jako jednoduchou stavebnici. Její stavba je relativně snadná a zvládnou ji dvě osoby.Barva:bílá / čirábílá / bílá průsvitná (opál)bílá / kouřově hnědá (bronz)Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál:hliníková slitina / 6mm polykarbonátRozměry: šířka: 312 cmhloubka: 300 cmvýška: 192 - 256 cmHmotnost:48 kgDodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu. Výrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) nekomerční využití. Pozor: patky sloupů je nutné přišroubovat k pevnému základu.Rozměry balení:balík 1: 302 x 35 x 17 cm / 24 kgbalík 2: 317 x 18 x 14 cm / 12 kgbalík 3: 300 x 60 x 5 cm / 12 kg

Všechny produkty od výrobce
Hliníková pergola 3

Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá / polykarbonát Dekorhome Průhledná (čirá)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce