logo
Hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Brick Click Clock Gingko

Hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Brick Click Clock

1819 Kč

Velmi žádaný produkt, Hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Brick Click Clock s jakostní značkou Gingko - tento hit pořídíte za téměř velkoobchodní cenu 1819 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Gingko

Nabídka pro vás: Hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Brick Click Clock s jakostní značkou Gingko - tento artikl musíte mít levně za 1819.00 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Zapomeňte na staré či plastové budíky, které nejsou hodné moderních interiérů. Značka Gingko přichází s budíky, které splňují všechny představy nadčasového designu. Budík v dřevěném dekoru s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení. Pro váš klidný spánek tento chytrý budík mezi 21:00 a 7:00 dokonce sníží svůj jas na polovinu. Budík je napájen přes 3 baterie a samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse, takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele. Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu. - Rozměry: 15 x 10 x 4.5 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 550 g - Materiál: plast, dýha s motivem dřeva - Další informace: napájení přes 3 AAA baterie, které nejsou součástí balení - Poznámka: nevystavujte přímému slunečnímu záření a vlhkosti - Výdrž baterie: 3 měsíce (používáte-li pouze zvuková upozornění), 5 dnů (používáte-li upozornění na displeji) - Poznámka: alarm s trojím nastavením - Vlastnosti: ukazatel časového formátu 12/24 hodin, data a teploty

Hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Brick Click Clock je k dostání za cenu 1819 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Brick Click Clock Gingko

Hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Brick Click Clock

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce