logo
Hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock Gingko

Hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock

1819 Kč

Velmi žádaný produkt, Hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock s proslulou značkou Gingko - tento artikl je tady pro vás s VIP slevou pro každého za 1819 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Gingko

Příjemné pocity navazující Hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock od známého výrobce Gingko - toto zboží si můžete nechat dodat v časové omezené slevě za 1819.00 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Zapomeňte na staré či plastové budíky, které nejsou hodné moderních interiérů. Značka Gingko přichází s budíky, které splňují všechny představy nadčasového designu. Budík v dřevěném dekoru s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení. Pro váš klidný spánek tento chytrý budík mezi 21:00 a 7:00 dokonce sníží svůj jas na polovinu. Budík je napájen přes 3 baterie a samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse, takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele. Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu. - Rozměry: 15 x 10 x 4.5 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 550 g - Materiál: plast - Napájení: poháněn integrovanou dobíjecí lithiovou baterií(nabíjecí konektor adaptér je součástí dodávky), vybavena pamětí v případě výpadu proudu nastavení zůstává - Poznámka: nevystavujte přímému slunečnímu záření a vlhkosti - Výdrž baterie: 3 měsíce (používáte-li pouze zvuková upozornění), 5 dnů (používáte-li upozornění na displeji) - Poznámka: Stupně celsia nebo fahrenheita, evropské či americké zobrazení času - Vlastnosti: ukazatel časového formátu 12/24 hodin, data a teploty, automatická funkce snížení jasu cca mezi 21.00 až 7.00, budík reaguje na tlesknutí či poklepání - v ostatních případech, pokud není speciálně nastaveno, čas nezobrazuje

Hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock je k dostání za cenu 1819 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock Gingko

Hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce