Houpačka pro batole Dekorhome

Houpačka pro batole Dekorhome

2451 Kč

´Prvotřídní Houpačka pro batole Dekorhome od originálního výrobce InPostele.cz - toto zboží si můžete nechat doručit s úžasnou cenovkou 2451 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 1699631
Do obchodu

Popis

InPostele.cz

Poctivý výrobek, Houpačka pro batole Dekorhome od oblíbené značky InPostele.cz - toto zboží si můžete nechat dodat s úžasnou cenovkou 2451 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova.  Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Tuto houpačka pro batole se stane jednou z nejoblíbenějších venkovních zábav vašeho dítěte. Je to ideální způsob, jak si vaše ratolest může při hraní užít čerstvého vzduchu a slunečného dne.
Houpačka má pohodlnou, ergonomicky navrženou sedačku s vysokou opěrkou. Díky bezpečnostnímu zapínání a přednímu hrazení je sedačka velice stabilní a bezpečná. Jak ocelový rám, tak i pevné plastové sedátko mají nesmírnou výdrž a jsou voděodolné. Montáž je jednoduchá, jelikož veškeré potřebné montážní vybavení je součástí balení.Doporučený věk 6 -36 měsíců. UPOZORNĚNÍ: Jen pro domácí použití. Používat pouze pod dohledem dospělé osoby.Barva: modrá / zelená / oranžováMateriál: ocel / plastRozměry: šířka: 96 cmhloubka: 145 cmvýška: 120 cmprůměr trubky rámu: 2,45 cmprůměr příčné trubky: 1,59 cmBalení obsahuje: 1 x houpačka pro batole1x rámNosnost: 20 kgHmotnost: 6,9 kg

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Houpačka pro batole Dekorhome

Houpačka pro batole Dekorhome

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce