Kazetová markýza na ruční ovládání 350x250 cm Dekorhome Krémová

Kazetová markýza na ruční ovládání 350x250 cm Dekorhome Krémová

17474 Kč

Neodoláte: Kazetová markýza na ruční ovládání 350x250 cm Dekorhome Krémová s proslulou značkou InPostele.cz - tento produkt obchodujeme výhodně za 17474 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 1702447
Do obchodu

Popis

InPostele.cz

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Kazetová markýza na ruční ovládání 350x250 cm Dekorhome Krémová s proslulou značkou InPostele.cz - tento hit seženete s úžasnou cenovkou 17474 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám!  Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Tato praktická kazetová markýza vám pomůže vytvořit stinné místo, vhodné pro relax na vaší zahradě. Díky ní si snadno vytvoříte zastíněnou oázu, kam se na konci jara a za letních dní uchýlí nejen vaše rodina, ale i všichni známí. Markýzu nabízíme v šesti barevných variantách: antracit, antracit / šedá, krémová, krémová / šedá, modrá / bílá a modrá / šedá. Vytahovací kazetová markýza má tvrzený hliníkový rám a stříšku z vysoce kvalitního polyesteru s vrstvou PU, která odolává rozmarům počasí a ochrání vás před UV zářením. Markýza je díky tomu pevná a hodně toho vydrží. Mimo to odpuzuje jak vodu, tak špínu. Ovládání je manuální. Pro instalaci na zeď stačí jednoduše použít přiložené konzole. Posaďte se pod tuto skvělou kazetovou markýzu a užijte si na zahradě chladivý nápoj, odpolední svačinku nebo jednoduše posezení s přáteli.
Barva: antracitantracit / šedákrémovákrémová / šedámodrá / bílámodrá / šedáBarvu markýzy zvolte ve variantách produktu. Materiál: hliník / polyesterRozměry: šířka: 350 cmhloubka: 250 cmHmotnost: 44,5 kg

Všechny produkty od výrobce
Kazetová markýza na ruční ovládání 350x250 cm Dekorhome Krémová

Kazetová markýza na ruční ovládání 350x250 cm Dekorhome Krémová

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce