Kulatý jídelní stůl LaForma Glow O 120 cm

Kulatý jídelní stůl LaForma Glow O 120 cm

13623 Kč

´Exkluzivní Kulatý jídelní stůl LaForma Glow O 120 cm od top výrobce DesignovyNabytek.cz - tento hit můžete pořídit výhodně za 13623 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

SKU: 1677314
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Top produkt, Kulatý jídelní stůl LaForma Glow O 120 cm s jakostní značkou DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete opatřit extra výhodně za 13623 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě.  Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Jídelní stůl LaForma Glow mísí rustikální koncept se zásadami moderního designu. Zajímavě tvarovaná podnož a deska stolu v decentní šedé barvě na první pohled zaujme. Díky svému materiálovému a konstrukčnímu provedení se hodí do všech druhů interiérů, stejně tak designového prostředí a exteriérů. V případě venkovního využití doporučujeme stůl přikrývat, prodlouží se tím jeho životnost.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Kulatý jídelní stůl LaForma Glow O 120 cm

Kulatý jídelní stůl LaForma Glow O 120 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce