Lehátko Marina bílé / oranžové

Lehátko Marina bílé / oranžové

5699 Kč

´Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Lehátko Marina bílé / oranžové od značky Mobler.cz - tento artikl je tady pro vás v perfektní akci za 5699 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 1488056
Do obchodu

Popis

Mobler.cz

Tohle si zamilujete: Lehátko Marina bílé / oranžové co nám dodává Mobler.cz - tento hit můžete získat za perfektní cenu 5699 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova.  Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Marina je velmi odolným a populárním lehátkem. Je pokryté vzdušným materiálem dostupným v různých barvách, odolným na účinek UV záření. Materiál lehátka je možné potisknout různými logy. Rám je vyrobený z polypropylenu, vyztuženého skleněným vláknem - díky tomu je dosažena velmi vysoká životnost konstrukce. Díky využití skleněného vlákna, získáme dodatečně další výhodu - nízkou váhu lehátka - 10,65 kg. Opěradlo lehátka je možné zablokovat ve 4 pozicích. V základně jsou nainstalovaná kolečka, které usnadňují přemísťování lehátka. Lehátko může být stohování do 25ks., a má antiskluzové překryvy vpředu i vzadu.

Všechny produkty od výrobce
Lehátko Marina bílé / oranžové

Lehátko Marina bílé / oranžové

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce