Modrošedá keramická váza Kähler Design Kontur

Modrošedá keramická váza Kähler Design Kontur, výška 14 cm

1069 Kč

Hit z katalogu: Modrošedá keramická váza Kähler Design Kontur, výška 14 cm od top značky Kähler Design - tento produkt objednáte v časové omezené slevě za 1069 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Zákazníky doporučované zboží, Modrošedá keramická váza Kähler Design Kontur, výška 14 cm od top značky Kähler Design - tento hit seženete s úžasnou cenovkou 1069.00 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Malá keramická vázička díky matné glazuře na pohled i na dotek působí jako vytesaná z kamene. Není to žádný obr, hodí se proto hlavně na minimalistickou vazbu s jednou květinou. Třeba tou, co se vám odlomila z velkého pugétu a je vám líto ji vyhodit.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.
- Výška: 14 cm
- Průměr: 15.5 cm
- Váha: 0.5 kg
- Úroveň kvality: Prémiová kvalita
- Materiál: Keramika
- Péče: Otírejte vlhkým hadříkem

Modrošedá keramická váza Kähler Design Kontur, výška 14 cm je k dostání za cenu 1069 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Modrošedá keramická váza Kähler Design Kontur

Modrošedá keramická váza Kähler Design Kontur, výška 14 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce