Náhradní plachta pro přístřešek 3 x 3 m Dekorhome

Náhradní plachta pro přístřešek 3 x 3 m Dekorhome

5256 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Náhradní plachta pro přístřešek 3 x 3 m Dekorhome od top výrobce InPostele.cz - tento artikl doporučujeme za mimořádně nízkou cenu 5256 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 1713404
Do obchodu

Popis

InPostele.cz

Velmi oblíbený produkt Náhradní plachta pro přístřešek 3 x 3 m Dekorhome od firmy InPostele.cz - tento hit seženete extra výhodně za 5256 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám!  Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Náhradní plachta pro přístřešek SHELTERLOGIC 3 x 3 m v zelené barvě.Barva: zelenáMateriál: polyethylenRozměry: šířka: 3 mhloubka: 3 mHmotnost: 25 kg
Životnost plachty ShelterLogic:Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 213 g/m². Plachta je odolná proti protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Samozřejmostí je oboustranný 2UV filtr, který chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i výrazně kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření (ve velmi slunných oblastech je životnost plachty poněkud kratší než v oblastech s malým nebo průměrným množstvím slunečního svitu), místní povětrnostní podmínky (především rychlost větru), úroveň znečištění ovzduší (exhalace z aut, spaloven, vliv zemědělských a průmyslových objektů, množství prachu ve vzduchu, všeobecná úroveň kyselosti dešťů v dané oblasti, apod.). Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem zkrátit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na přístřešek (garáž) připevněna v souladu s montážním návodem.

Všechny produkty od výrobce
Náhradní plachta pro přístřešek 3 x 3 m Dekorhome

Náhradní plachta pro přístřešek 3 x 3 m Dekorhome

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce