logo
Nástěnná dekorace z recyklovaného teakového dřeva WOOX LIVING City

Nástěnná dekorace z recyklovaného teakového dřeva WOOX LIVING City, 70 x 70 cm

3096 Kč

Poctivý výrobek, Nástěnná dekorace z recyklovaného teakového dřeva WOOX LIVING City, 70 x 70 cm se známou značkou WOOX LIVING - tento artikl nakupujte při časově omezené akci za 3096 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

WOOX LIVING

Poctivý výrobek, Nástěnná dekorace z recyklovaného teakového dřeva WOOX LIVING City, 70 x 70 cm od kvalitního výrobce WOOX LIVING - toto zboží si můžete koupit při časově omezené akci za 3096.00 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Největším umělcem je matka příroda sama. Proto vystavte její působivé dílo s patřičným stylem. Dřevěná dekorace dá vašim stěnám podmanivý charakter a celé místnosti hřejivé kouzlo. Velmi jednoduchý a elegantní způsob, jak svůj interiér odlišit od všednosti. - Rozměry: 10 x 70 x 70 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 8 kg - Materiál: recyklované teakové dřevo - Údržba: otírejte vlhkým hadříkem - Montáž: produkt je již složený a nevyžaduje tak další montáž - Zásilka obsahuje: 1 balík

Nástěnná dekorace z recyklovaného teakového dřeva WOOX LIVING City, 70 x 70 cm je k dostání za cenu 3096 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Nástěnná dekorace z recyklovaného teakového dřeva WOOX LIVING City

Nástěnná dekorace z recyklovaného teakového dřeva WOOX LIVING City, 70 x 70 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce