logo
Nástěnné zrcadlo Kare Design Prisma

Nástěnné zrcadlo Kare Design Prisma, délka 140 cm

21499 Kč

Dnes je tady pro vás Nástěnné zrcadlo Kare Design Prisma, délka 140 cm oblíbené značky Kare Design - tento produkt koupíte v akci za 21499 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Kare Design

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Nástěnné zrcadlo Kare Design Prisma, délka 140 cm od předního výrobce Kare Design - tento hit můžete pořídit výhodně za 21499.00 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Tento nástěnný kousek je důkazem, že výjimečný design se může skrývat i v jinak obyčejném zrcadlovém skle. Zrcadlo v sobě ovšem odráží nejen naši tvář, ale i tvář našeho interiéru. Přetvořte jej tedy s pomocí německé značky Kare Design k dokonalosti, jež bude hodna velkoleposti této odrazové plochy. O ZNAČCE Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě. Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší. - Rozměry: 12 x 140 x 105 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 41 kg - Materiál: zrcadlové sklo, MDF deska - Zásilka obsahuje: 1 balík - Montáž: domů vám nábytek přijde již složený, není nutné jej montovat - Péče: otírejte vlhkým hadříkem

Nástěnné zrcadlo Kare Design Prisma, délka 140 cm je k dostání za cenu 21499 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Nástěnné zrcadlo Kare Design Prisma

Nástěnné zrcadlo Kare Design Prisma, délka 140 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce