logo
Nástěnný obraz OYO Kids Unicorn Adventures

Nástěnný obraz OYO Kids Unicorn Adventures, 24 x 29 cm

339 Kč

Limitovaná edice produktu Nástěnný obraz OYO Kids Unicorn Adventures, 24 x 29 cm co nám vyrábí OYO kids - toto zboží si můžete nechat doručit s unikátní slevou za 339 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

OYO kids

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Nástěnný obraz OYO Kids Unicorn Adventures, 24 x 29 cm pocházející od značky OYO kids - tento artikl nakupujte s neuvěřitelnou slevou za 339.00 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Děti milují barvy a motivy, které rozvíjí jejich představivost. Zatočte tedy s prázdnými zdmi v jejich pokojíčku a vyzdobte je tímto hravým obrazem v rámu, který celému prostoru dodá na roztomilosti. Náš tip: Tento kousek je z kolekce, která se nese ve stejném designu a lze ji tak mezi sebou hravě kombinovat. Můžete pořídit další produkty, které si budou držet jednotný styl a budou táhnout za jeden provaz. V dětském pokojíčku tak udržíte ucelený ráz. O značce: Nápaditá značka OYO Kids se zaměřuje na ty nejmenší. Děti potěší výběrem dekorací a doplňků do jejich pokojíčku. Jsou plné vzorů, hravých motivů a veselých barviček. To je přesně to, co je ideální pro podporu dětské kreativity při jejich růstu. - Rozměry: 5 x 29 x 24 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 400 g - Materiál: 100% polyester, laminatovaný rám, MDF deska - Specifikace: tištěné

Nástěnný obraz OYO Kids Unicorn Adventures, 24 x 29 cm je k dostání za cenu 339 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Nástěnný obraz OYO Kids Unicorn Adventures

Nástěnný obraz OYO Kids Unicorn Adventures, 24 x 29 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce