logo
Nástěnný plakát v rámu LANDSCAPE

Nástěnný plakát v rámu LANDSCAPE, 50 x 70 cm

1029 Kč

Právě je za dobrou cenu Nástěnný plakát v rámu LANDSCAPE, 50 x 70 cm od top výrobce DecoKing - toto zboží si můžete nechat poslat za mimořádně nízkou cenu 1029 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

DecoKing

Dnes je tady pro vás Nástěnný plakát v rámu LANDSCAPE, 50 x 70 cm od populárního výrobce DecoKing - toto zboží si můžete nechat doručit za skvělou cenu 1029.00 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. No a to se jednoduše vyplatí.

Hledáte obraz a ne fotku, máte rádi exotičtější přírodní motivy a zároveň vám nesedí krajinky vyvedené v přírodních barvách? Představte si, jak by se k vám domu hodil třeba právě tenhle obraz. Sedne modernímu interiéru ve světlých krémových barvách, kde bude fungovat jako příjemné a tlumené barevné osvěžení. Hezky doplní také obývák s tmavší barvou dřevěné podlahy nebo nábytku, kde zapadne do celkového tlumenějšího barevného stylu. - Váha: 2.1 kg - Šířka: 70 cm - Výška: 50 cm - Úroveň kvality: Dobrá kvalita - Způsob uchycení: Háček - Materiál rámu: Dřevotříska

Nástěnný plakát v rámu LANDSCAPE, 50 x 70 cm je k dostání za cenu 1029 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Nástěnný plakát v rámu LANDSCAPE

Nástěnný plakát v rámu LANDSCAPE, 50 x 70 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce