logo
Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Arrow

Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Arrow, 60 x 90 cm

5129 Kč

Trendy Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Arrow, 60 x 90 cm s trendy značkou JohnsonStyle - tento artikl nepropásněte ve výhodné akci za 5129 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

JohnsonStyle

V akci je právě teď Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Arrow, 60 x 90 cm od oblíbené společnosti JohnsonStyle - tento hit seženete levně za 5129.00 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Dejte vale prázdným a mdlým zdem. Uvidíte, že se správně zvoleným doplňkem místnosti rázem dodáte punc luxusu a elegance. To nabízí kolekce nástěnných obrazů od značky JohnsonStyle, které svými vzory oslavují sofistikovaný mramor, detaily ve zlatých barvách a moderní geometrické tvary. O značce: Mladá značka JohnsonStyle dodává obytným prostorům kreativitu a nabízí nezaměnitelný styl a jedinečnost. Dává si záležet na kvalitě. Všechny materiály, ze kterých vyrábí rozmanitý nábytek, jsou pečlivě vybírány a zpracovávány. Původ všech dřevin je přímo z Evropy, ať už jde o masivní břízy, duby či buky. Jejich přirozenou krásu elegantně zaobaluje do glamour stylu, který je stále více oblíbenější. Zruční řemeslníci, kteří jejich nábytek tvoří, to dělají s láskou a chutí a je to znát. Pokud si tedy potrpíte na spojení kvalitně zpracovaných materiálů a neokoukaného designu, pozvěte si tuto značku k sobě domů. - Rozměry: 3 x 90 x 60 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 3.8 kg - Materiál: barvy, bavlněné plátno - Počet balíků: Počet balíků - Montáž: není potřeba - Způsob výroby: ručně malované - Péče: pravidelně oprašujte - Poznámka: neobsahuje rám - Původ: Evropa - Původ barev: Nizozemsko a Německo

Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Arrow, 60 x 90 cm je k dostání za cenu 5129 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Arrow

Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Arrow, 60 x 90 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce