Nordic Living Dřevěný jídelní stůl Koby

Nordic Living Dřevěný jídelní stůl Koby

4305 Kč

´Spokojenost přinášející Nordic Living Dřevěný jídelní stůl Koby originální od labelu DesignovyNabytek.cz - tento artikl je tady pro vás ve slevové akci za 4305 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Udělejte si radost.

SKU: 1675418
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Produkt osvědčený zákazníky, Nordic Living Dřevěný jídelní stůl Koby s pečetí kvality DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete zakoupit v husté akci za 4305 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova.  Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Jídelní stůl Koby je charakteristický pro použití přírodních materiálů – teakové dřevo, které je známé svým příjemným barevným odstínem. Průměr desky stolu je 1 metr, z toho důvodu je stůl dostatečně prostorný a vejde se k němu bez problému i větší počet strávníků. Je vhodný do venkovního prostředí – zahrad, altánů, apod.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Nordic Living Dřevěný jídelní stůl Koby

Nordic Living Dřevěný jídelní stůl Koby

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce