Nordic Living Přírodní jídelní stůl Jai 50x50 cm

Nordic Living Přírodní jídelní stůl Jai 50x50 cm

1431 Kč

´Poctivý výrobek, Nordic Living Přírodní jídelní stůl Jai 50x50 cm od DesignovyNabytek.cz - tento artikl je v tento okamžik po zlevnění za 1431 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Už se těšíte na svoji objednávku?

SKU: 1675419
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Tohle si zamilujete: Nordic Living Přírodní jídelní stůl Jai 50x50 cm populárního výrobce DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete zakoupit téměř zdarma za 1431 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás.  Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Jídelní stůl Jai je typickým příkladem "severského" pojetí. Důraz je kladen na přírodní materiály – teakové dřevo v příjemném barevném odstínu. Díky tomu působí stolek decentním dojmem a hodí se do všech interiérů, stejně tak i do venkovního prostředí – na zahradu, do altánu, apod.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Nordic Living Přírodní jídelní stůl Jai 50x50 cm

Nordic Living Přírodní jídelní stůl Jai 50x50 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce