Nordic Living Přírodní ratanové závěsné křeslo Askelo

Nordic Living Přírodní ratanové závěsné křeslo Askelo

6858 Kč

´V akci je pouze tady Nordic Living Přírodní ratanové závěsné křeslo Askelo od předního výrobce DesignovyNabytek.cz - tento artikl nakupujte v bombastické akci za 6858 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Vy tak neplatíte nic navíc!

SKU: 1677995
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Exkluzivní Nordic Living Přírodní ratanové závěsné křeslo Askelo co bereme od značky DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete zakoupit v bombastické akci za 6858 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům.  Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Závěsné křeslo Askelo bude vaším stylovým společníkem na zahradě i v interiéru. Přírodní ratan vyladí do dokonalosti moderní interiéry s dotekem skandinávské jednoduchosti i ložnice a obývací pokoje v duchu rustikálního a venkovského stylu. Vytvořte si svůj soukromý relaxační koutek pro chvilky s knížkou či horkým čajem v náručí křesla Askelo.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Nordic Living Přírodní ratanové závěsné křeslo Askelo

Nordic Living Přírodní ratanové závěsné křeslo Askelo

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce