Oranžovo-fialový venkovní polštář Fab Hab Lhasa Orange & Violet

Oranžovo-fialový venkovní polštář Fab Hab Lhasa Orange & Violet, 51 x 51 cm

899 Kč

´V akci je Oranžovo-fialový venkovní polštář Fab Hab Lhasa Orange & Violet, 51 x 51 cm od kvalitní značky Bonami.cz - tento produkt dodáváme s výjimečnou slevou za 899 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 1668574
Do obchodu

Popis

Bonami.cz

Výjimečné zboží, Oranžovo-fialový venkovní polštář Fab Hab Lhasa Orange & Violet, 51 x 51 cm od značky Bonami.cz - tento produkt posíláme za mimořádně nízkou cenu 899 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny.  Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Ručně vyrobený a ekologicky přátelský polštář značky Fab Hab je z pevně tkaného recyklovaného plastu a plněný měkkým polyester pro přidání pohodlí. Navíc je odolný také proti ohýbání se, UV záření a blednutí barev. Péče je velmi jednoduchá, stačí otřít hadříkem či opláchnout vodou a následně nechat vysušit na vzduchu.

Upozornění: Skutečné barvy a rozměry se mohou mírně lišit v důsledku výrobního procesu. Každý kus je totiž tvořen ručně a tak jde o opravdový originál. Druhá strana polštáře je bílá.

Všechny produkty od výrobce
Oranžovo-fialový venkovní polštář Fab Hab Lhasa Orange & Violet

Oranžovo-fialový venkovní polštář Fab Hab Lhasa Orange & Violet, 51 x 51 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce