logo
Plakát Leo La Douce Everything Is Cool III

Plakát Leo La Douce Everything Is Cool III, 21 x 29,7 cm

269 Kč

Velmi žádaný produkt, Plakát Leo La Douce Everything Is Cool III, 21 x 29,7 cm pocházející od značky Leo La Douce - tento produkt posíláme za výhodnou cenu 269 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Leo La Douce

Limitovaná edice produktu Plakát Leo La Douce Everything Is Cool III, 21 x 29,7 cm od kvalitní značky Leo La Douce - tento produkt posíláme extra levně za 269.00 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Tento plakát v sobě nese dávku romantiky, ženskosti a elegance. Podlehněte jeho kouzlu i vy. Studio Leo La Douce vzniklo počátkem roku 2016 v německém městě Tecklenburg jako malé studio se zaměřením na ilustrace a papírnictví. Srdcem a duší tohoto studia je Leonie Merle Flöttmann. Když maluje, je v jiném světe. Ve světe, kde ji přepadají magické myšlenky, tvoří unikátní ilustrace. Se studiem ji pomáhá její přítel Jörn Breling. Řeší administrativu a má na starosti to, aby se všechny kousky vytvořené Leonií dostaly tam, kde budou dělat radost. - Rozměry: 21 x 29,7 cm - Materiál: papír - Poznámka: rám není součástí balení - Balení: plakát je balený v obale z lepenky, který je zabezpečený vrstvou kartonu proti poškození - Vlastnosti: tlačené kvalitními světlostálými pigmentovými barvami na křídový papír s gramáží 200gr/m2

Plakát Leo La Douce Everything Is Cool III, 21 x 29,7 cm je k dostání za cenu 269 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Plakát Leo La Douce Everything Is Cool III

Plakát Leo La Douce Everything Is Cool III, 21 x 29,7 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce